Harmonogramy wywozu nieczystości na rok 2024.

Harmonogram wywozu nieczystości komunalnych i selektywnych na terenie miasta Braniewa

Gmina Braniewo - wywóz odpadów komunalnych (zmieszanych)

Grupa A : Goleszewo, Lipowina, Mikołajewo, Świętochowo, Wola Lipowska,  Zakrzewiec, Maciejewo, Kiersy, Strubiny, Grodzie.

Grupa B :Marcinkowo, Rudłowo, Brzeszczyny, Rydzówka, Szyleny, Bemowizna.

Grupa C : Klejnowo, Klejnówko, Nowa Pasłęka, Podgórze, Różaniec, Stara Pasłęka, Ułowo, Józefowo, Ujście,

Grupa D : Bobrowiec, Rogity.

Grupa E : Zgoda, Kalina, Gronowo, Młoteczno, Podleśne, Rodowo, Rusy, Siedlisko, Wilki. Lipowina wspólnoty, Leśniczówka Dąbrowa

Grupa F : Żelazna Góra, Gronówko, Grzechotki, Grzędowo, Jarocin, Krzewno, Krasnolipie,  Sarniki, Pęciszewo.

Grupa G: Zawierz, Wielewo,Działy, Prętki, Wikielec, Glinka, Prątnik, Garbina, Cielętnik, Stępień

                                        GRUPA -A                      

GRUPA – B
GRUPA – C
GRUPA – D
GRUPA – E
GRUPA – F

GRUPA – G

       

STYCZEŃ                         04.01.2024

                                          18.01.2024

02-01-2024
15-01-2024
29.01.2024

11.01.2024

25.01.2024

05.01.2024

17.01.2024

31.01.2024

12.01.2024

26.01.2024

10.01.2024

24.01.2024

03.01.2024

16.01.2024

30.01.2024

LUTY                                01.02.2024

                                         15.02.2024

                                         29.02.2024

12-02-2024
26-02-2024

08.02.2024

22.02.2024

14.02.2024

28.02.2024

09.02.2024

23.02.2024

07.02.2024

21.02.2024

13.02.2024

27.02.2024

MARZE                         14.03.2024

                                      28.03.2024

                                   

11-03-2024
25-03-2024

07.03.2024

21.03.2024

13.03.2024

27.03.2024

 

08.03.2024

22.03.2024

06.03.2024

20.03.2024

12.03.2024

26.03.2024

KWIECIEŃ               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAJ                       

  

 

   

CZERWIEC          

 

 

    
LIPIEC      
SIERPIEŃ      
WRZESIEŃ      

PAŹDZIERNIK    

   

 

  

LISTOPAD               

 

 

    

GRUDZIEŃ    

 

 

 

  

 

Gmina Braniewo - wywóz odpadów selektywnych

Grupa A : Goleszewo, Lipowina, Mikołajewo, Świętochowo, Wola Lipowska, Zakrzewiec, Maciejewo, Kiersy, Strubiny, Grodzie.

Grupa B : Marcinkowo, Brzeszczyny, Rydzówka, Szyleny,Szyleny Osada

Grupa C : Klejnowo, Klejnówko, Nowa Pasłęka, Różaniec, Stara Pasłęka, Ułowo, Ujście,

Grupa D :  Działy,Prętki, Rudłowo,Wikielec,Glinka,Prątnik,Podgórze, Józefowo, Garbina,Stępień,Cielętnik,

Grupa E :  Gronówko, Grzechotki, Grzędowo, Jarocin, Krzewno, Krasnolipie, Sarnik,Pęciszewo, Wilki,Żelazna Góra

Grupa F :,Zgoda, Kalina, Gronowo, Młoteczno, Podleśne, Rodowo, Rusy,Siedlisko,Leśniczówka Dąbrowa

Grupa G:Bobrowiec,Rogity,

Grupa H:Zawierz, Wielewo,Bemowizna,

  GRUPA – A GRUPA – B GRUPA – C GRUPA – D GRUPA – E GRUPA – F GRUPA – G GRUPA – H
               
STYCZEŃ 04.01.2024 18.01.2024 05.01.2024 19.01.2024 03.01.2024 15.01.2024
29.01.2024
02.01.2024 16.01.2024 30.01.2024 10.01.2024 24.01.2024 09.01.2024 23.01.2024  08.01.2024
22.01.2024
 11.01.2024
25.01.2024
LUTY 01.02.2024 15.02.2024
29.02.2024
02.02.2024
16.02.2024
12.02.2024 26.02.2024 13.02.2024 27.02.2024 07.02.2024 21.02.2024 06.02.2024 20.02.2024 05.02.2024
19.02 .2024
08.02.2024
22.02.2024
MARZEC 14.03.2024 28.03.2024 01.03.2024 15.03.2024
29.03.2024
11.03.2024 25.03.2024 01.03.2022 15.03.2022 29.03.2022 09.03.2022 23.03.2022 08.03.2022 22.03.2022    
KWIECIEŃ 13.04.2023 27.04.2023 14.04.2023 28.04.2023 12.04.2023 24.04.2023 11.04.2023 25.04.2023 05.04.2023 19.04.2023 04.04.2023 18.04.2023    
MAJ 11.05.2023 25.05.2023 12.05.2023 26.05.2023 08.05.2023 22.05.2023 09.05.2023 23.05.2023 05.05.2023 17.05.2023 31.05.2023 02.05.2023 16.05.2023 30.05.2023    
CZERWIEC 07.06.2023 22.06.2023 09.06.2023 23.06.2023 05.06.2023 19.06.2023 06.06.2023 20.06.2023 14.06.2023 28.06.2023 13.06.2023 27.06.2023    
LIPIEC                
SIERPIEŃ                
WRZESIEŃ                
PAŹDZIERNIK 12.10.2023 26.10.2023 13.10.2023 27.10.2023 09.10.2023 23.10.2023 10.10.2023 24.10.2023 04.10.2023 18.10.2023 03.10.2023 17.10.2023 31.10.2023

02.10.2023

16.10.2023

30.10.2023

05.10.2023

19.10.2023

LISTOPAD 09.11.2023 23.11.2023 10.11.2023 24.11.2023 06.11.2023 20.11.2023 07.11.2023 21.11.2023 03.11.2023 15.11.2023 29.11.2023 14.11.2023 28.11.2023

13.11.2023

27.11.2023

02.11.2023

16.11.2023

30.11.2023

GRUDZIEŃ 07.12.2023 21.12.2023 08.12.2023 22.12.2023 04.12.2023 18.12.2023 05.12.2023 19.12.2023 13.12.2023 27.12.2023 12.12.2023 28.12.2023

11.12.2023

29.12.2023

14.12.2023

29.12.2023

1

Gmina Płoskinia- wywóz odpadów komunalnych (zmieszanych)

GRUPA A: Pierzchały, Chruściel, Piórkowo, Zaporowo, Pierławki, Trąbki, Dąbrowa, Bliżewo, Czosnowo, Szalmia

GRUPA B: Płoskinia, Łojewo, Giedyle, Robuzy, Długobór, Łozy, Stygajny, Podlechy 

GRUPA C: Lubnowo, Demity, Tolkowiec, Jarzębiec, Pielgrzymowo , Strubno , Wysoka Braniewska

 GRUPA – AGRUPA – BGRUPA – C
    
STYCZEŃ02,16,3003,1804,19
LUTY13,2701,1502,16
MARZEC13,2701,15,2902,16,30
KWIECIEŃ03,1705,1906,20
MAJ02,15,2904,17,3105,18
CZERWIEC12,2614,2801,15,29
LIPIEC10,2412,2613,27
SIERPIEŃ07,21,09,2310,24
WRZESIEŃ04,18,06,2007,21
PAŹDZIERNIK02,16,3004,18,3105,19
LISTOPAD13,2715,2902,16,30
GRUDZIEŃ11,2713,2814,29

Gmina Płoskinia- wywóz odpadów selektywnych

GRUPA A – Pierzchały, Chruściel, Piórkowo, Zaporowo, Pierławki, Trąbki, Dąbrowa, Bliżewo, Czosnowo, Szalmia, Pielgrzymowo nr 13,20,21 Podlechy, Strubno

GRUPA B – Lubnowo, Demity, Tolkowiec, Jarzębiec, Wysoka Braniewska, Długobór, Łozy, Stygajny, Robuzy, Giedyle, Łojewo, Płoskinia, Pielgrzymowo 1b 3,6a,9

 GRUPA – AGRUPA – BGRUPA – AGRUPA – BGRUPA – AGRUPA – B
 tworzywa sztucznetworzywa sztuczneszkłoszkłopapierpapier
STYCZEŃ09,2310,2411122526
LUTY06,2007,21892223
MARZEC06,2007,21892223
KWIECIEŃ11,2412,2513142627
MAJ08,2209,2310112425
CZERWIEC05,1906,200792122
LIPIEC0317,3104,1805061920
SIERPIEŃ16,2801,17,290233031
WRZESIEŃ11,2512,2613142728
PAŹDZIERNIK09,2310,2411122526
LISTOPAD06,2007,21892223
GRUDZIEŃ04,1805,1906072021